Bitcoin

Bitcoin 7.000 Dolara İlerliyor! İlk Önemli Seviye Ne?

Bitcoin fiyatında yakın zamanda yeniden artış yaşandı. Fiyatların yükselişe geçmesi ile beraber yatırımcılar beklediklerinden daha iyi sonuç alacaklarını düşünmeye başladı bile.

Kısa vadede yatırımcılar kazançlarının daha fazla artacak olduğunu ifade ederken, çok sayıda yatırımcı ise kısa vadede Bitcoin’den elde ettikleri kayıpların telafi olmayacağına ve kazançlarının artsa bile zararlarını telafi edemeyeceğine inanmıyordu.

Ancak bu kriz döneminde dünya borsaları ve birçok ürün hala ciddi oranda değer kaybederken, sadece toparlayan kripto paralar oldu. Bu yönü ile birçok yatırımcının tepkisini çeken Bitcoin ve diğer kripto paralar dünyadaki çoğu yatırımcının dikkatini çekti.

Bu dönemde önemli olarak görülen psikolojik sınır 7.000 dolar olurken önemli direnç seviyeleri ise 7.400 ila 7500 dolar seviyelerinde karşımıza çıkıyor. 7.000 doların önündeki en önemli seviye ise 6850 dolar görülüyor.

Güncel destek noktaları 6450 ve 6300 dolar olurken, fiyat gün içerisinde 6450 dolara kadar gerilemiş olsa bile bu seviyede tutunmayı başararak daha güçlü bir duruş sergiliyor.

BTC an itibarı ile 6700 dolar seviyelerinde akümüle olurken birçok uzmana göre bir sonraki yönü yükseliş olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu