Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Düşüş 7.000 Dolara Mı İnecek?

Beklenmeyen bir gelişme yaşandı ve kripto para biriminin değerinde kritik düzeyde yaşanan bu düşüşler 7.500 dolar sınırına kadar düşürdü Bitcoin'i.

Bitcoin bir süre önce 8.400 dolar seviyesindeydi. Çok değil, daha 1 gün önce 8.200 dolar seviyesinde seyreden Bitcoin bugün ise 7.500 dolar seviyesinde seyrediyor ve 1 gün içerisinde 900 dolara yakın bir değer kaybetti. Bu da ardında yatırımcıları sinirlendiren bir düşüş oldu ki birçok kripto para birimi sahibi bu düşüşlerden hemen sonra fiyatın 7.500 dolar seviyesinden daha çok dibi görebileceği soru işareti olarak yatırımcıları tedirgin etmeye başladı.

Bitcoin yatırımcıları ellerindeki kripto paraların daha çok düşebilecek olduğunu düşünürken, bu düşüşlerin ne kadar süre daha devam edeceği bir soru işareti. Eğer ki fiyatlar daha çok düşerse yatırımcılar 7.500 dolar sonrasında 7.300 dolar ve arkasından ise 7.000 dolar seviyesine düşüşü getirebilecek olduğu iddia edilmekte.

Kripto para analistleri ise bu konu hakkında yakında 7.100 dolar seviyelerine düşüşü mümkün olabileceğini ifade etmekte.

Her ne kadar analistler orta ve uzun vadede fiyatların yükselebileceğini düşünse de kısa vade için trendin düşüş yönünde olduğunu vurguluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu