Bitcoin

Bitcoin 8.000 Doların Altına Düşebilir!

Bitcoin fiyatı her an 8.000 dolar altına düşebilir.

Kripto para yatırımcısı kimseler bugünlerde değer kaybeden Bitcoin nedeniyle zor günlerden geçiyorlar. Yükselmesi istenen Bitcoin bir türlü yükselmiyor ve yatırımcılarına zarar ettirmeye devam ediyor. Kripto para pazarında sinyaller düşüş yönünü gösterirken, analistlerde düşüşlerin devam edebileceğine yönelik açıklamaları ile gündeme geliyorlar. Bitcoin bugün 8.100 dolar altına gerileyerek 8.000 dolar sınırına doğru düşmeye başladı ve 7.900 dolara düşmesinin ‘an meselesi’ olabileceği konusu gündemde.

Kısa süreli yatırımcılar düşüşlerden çok fazla etkileniyorlar ve bu sebeple yatırımcılar düşüşlerin ne kadar süre devam edebileceği konusunda analistler kesin bir tahmin veremiyor. 8.000 doların altına düşüş olması halinde ise altcoin piyasasında daha büyük düşüşler tetiklenebilir. Kısa vadeli yatırımcıların zarar etmemesi için beklemeleri öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu