Bitcoin

Bitcoin 8.000 Doların Altına Düşebilir!

Bitcoin fiyatı her an 8.000 dolar altına düşebilir.

Nexo

Kripto para yatırımcısı kimseler bugünlerde değer kaybeden Bitcoin nedeniyle zor günlerden geçiyorlar. Yükselmesi istenen Bitcoin bir türlü yükselmiyor ve yatırımcılarına zarar ettirmeye devam ediyor. Kripto para pazarında sinyaller düşüş yönünü gösterirken, analistlerde düşüşlerin devam edebileceğine yönelik açıklamaları ile gündeme geliyorlar. Bitcoin bugün 8.100 dolar altına gerileyerek 8.000 dolar sınırına doğru düşmeye başladı ve 7.900 dolara düşmesinin ‘an meselesi’ olabileceği konusu gündemde.

Kısa süreli yatırımcılar düşüşlerden çok fazla etkileniyorlar ve bu sebeple yatırımcılar düşüşlerin ne kadar süre devam edebileceği konusunda analistler kesin bir tahmin veremiyor. 8.000 doların altına düşüş olması halinde ise altcoin piyasasında daha büyük düşüşler tetiklenebilir. Kısa vadeli yatırımcıların zarar etmemesi için beklemeleri öneriliyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı