Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 8.300 Dolara Geriledi

Bitcoin Fiyatı 8.300 Dolara Geriledi

Takip et

Bitcoin fiyatında yeni bir düşüş rallisine doğru gidiş olabilir. Yatırımcılar 8.300 dolar seviyesine gerileyen fiyatlar nedeniyle ne olacağını merak ederken, bir tarafta ise piyasa hacminin tekrar düşüşe geçmesi yatırımcıları endişelendiriyor. Piyasada neler olduğu ve neler olacağı konusunda merak hakim iken, yatırımcılar kripto para pazarında yaşanan gelişmelerin geleceğinin ne olacağını ve tekrar 10.000 dolar seviyesinin ne zaman görülecek olduğunu merak ediyorlar.

Bitcoin fiyatındaki düşüşün ardından neler olacak, neler yapılabilecek henüz merak konusu. Zira çok sayıda yatırımcı yine 8.300 dolara düşüşle yaşanan 300 dolarlık kaybın tekrar geri kazanılması biraz zaman alabilir. Yatırımcıların bu dönemde 8.600 dolar ve üzerinde fiyat seviyesi için beklemek zorunda olduğu kısa bir süre olabilir.

Bitcoin almanın zamanının olup olmadığı konusunu yine zaman belirleyecek ve yatırımcılar yine kısa süre içerisinde karar vermek zorunda kalacaklar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları