bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 8.500 Dolar Seviyesini Koruyor

Bitcoin 8.500 Dolar Seviyesini Koruyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatının son dönemdeki değişimlerine bazı yatırımcılar satış yaparak daha fazla tetiklediklerinin farkında. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değerinin bu kadar hızlı değişiyor olmasına ve bu kadar fazla değer kaybı yaşanmasına neyin sebep olduğunu her zaman için bilemediklerinden düşüş olup olmayacak olduğunu merak ederek hareket ediyorlar.

Bitcoin fiyatının 9 bin doları görmesini bekleyen kripto para yatırımcıları, bu son düşüşlerin kendileri için bir umutsuzluk olmadığı gerçeğinin olduğunu, kripto para biriminin fiyatının yükselecek olduğuna güvendikleri için yatırımlarını geri çekmek istemediklerine değiniyorlar.

Bitcoin fiyatının yükselmeye başladığı bugün gün içerisinde tekrar kripto para yatırımcıları neler olabileceğini merakla bekliyor. Bitcoin’in yükselip yükselmeyecek olduğu konusunda bazı kripto para yatırımcıları henüz 8.500 doların yeterli olmadığı ve bu seviyenin her zaman için belirli bir takım riskler barındırdığını düşünüyorlar. Bitcoin fiyatının düşmesi durumunda sonucun yatırımcılar için bir satış dalgasını tetiklemesi mümkün. 8.500 dolar seviyesinden sonra 8.800 dolar ve ardından 9 bin dolar veya 9 bin 200 dolar seviyesinin görülmesine dair bir beklenti var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları