Kripto HaberleriBitcoinBitcoin 8.800 Dolar Oldu

Bitcoin 8.800 Dolar Oldu

Takip et

Bitcoin fiyatı durmadan yükselmeye ve 9.000 dolar sınırına gelmeye başladı. Kripto para biriminin fiyatının bu kadar kısa süre içerisinde yükselmesi yatırımcıların dikkatinden kaçmadı. Yatırımcılar, Bitcoin fiyatındaki bu tutulamaz artışın ardından yatırımlarının daha fazla değer kazanacak olduğunu düşünmeye başladı. Kripto para birimi yatırımcıları, bu dönemde yükselen fiyatın devam edip etmeyecek olduğu hakkında ise bu seviyeye kadar gelmesinden dolayı Bitcoin fiyatının ve piyasa hacminin daha fazla değer kazanacak olduğunu ifade ediyor.

Beklentiler bu yönde olsa da bazı yatırımcılar ise bu seviyeden sonra yeni bir çöküş yaşanabilecek olduğunu, fiyatın yine düşebileceğini ve 8.800 dolar seviyesine güvenilerek hareket edenlerin acele etmesi gerektiğini belirtiyor.

Bitcoin alacak olanların bu dakika 8.800 dolar kadar yüksek bir fiyattan alım yapıp yapmama kararı ise kendilerine ait. Yatırımcılar bu seviyeden hemen sonra 10 bin dolara kadar yükseliş içerisinde bir beklenti ile hareket edebilir ancak bir yandan da 7.000 dolar seviyesine düşme riski veya benzer seviyelere düşme riski her an için bulunuyor. Bitcoin fiyatında değişim yakın vadede yükselişten yana olabilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları