Bitcoin

Bitcoin 9.500 Dolara Yükseldi

Bitcoin yükseliyor.

Bitcoin fiyatında bugün 9.500 dolar tekrarlandı. Bitcoin fiyatı günlerdir düşüş eğilimi sürdürürken, 1 dakika içerisinde 800 dolar kadar bir değer kaybettiği son 48 saat içerisinde yatırımcılarına satış hamlelerini hızlandırmaları yönünde bir uyarı niteliğinde düşüş yaşamış oldu. Bitcoin fiyatındaki düşüşün arkasında yine kripto para piyasasından çekilmiş olan milyarlarca dolar bulunsa da Bitcoin yatırımcıları bu düşüş hamlelerinin ardından satış yapmaya odaklanmak zorunda kaldılar. Bitcoin alan ve düşük fiyattan uzun vadeli olarak yatırım yapanlar düşüşlerin bir süre devam etmesinden yana istekte bulunsa da piyasadaki birçok kısa ve orta vadeli yatırımcı artık fiyatın yükselmesi gerektiğini düşünüyor.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceğini zaman ve yatırımcılar belirleyecek olsa da piyasadaki gidişat kısa süre içerisinde fiyatın yükseleceğini gösteren bir gidişat gibi görünmüyor. Altcoin piyasasında yaşanacak olan bir takım gelişmelerde Bitcoin fiyatında yükselişlere ve düşüşlere yön çizebilir ancak kısa süre içerisinde yükseliş beklentilerinin kesin olmasa da gerçek olması beklenmiyor.

*Bitcoin 9.500 dolardan alıcı bulurken, altcoin piyasasında daha büyük bir düşüş var. Altcoin fiyatları da bu dönemde normal seyrediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu