Ana SayfaBitcoinBitcoin 9.600 Dolara Düştü!

Bitcoin 9.600 Dolara Düştü!

Takip et

Bitcoin kısa süre önce 20.000 dolarlı seviyeleri konuşurken, bugün ise 9.599 dolara kadar düştü. Bugün gün içerisinde Bitcoin pazar payı büyük oranda yükselişe geçmiş ve %66.6 oranına kadar büyük bir yükselişi test etmişti. Kısa vadede yatırımcıların bekledikleri fiyat seviyesi 14.000 dolar civarında olsa da bugün olanlar gösterdi ki yakın zamanda düşüşler olabilecek ve fiyatlar yükseliş yönünü tersine çevirip düşüş yönünde hareket etmeye başlayacak gibi.

Bitcoin fiyatındaki düşüşün sebeplerinin henüz bilinmiyor olmasına rağmen büyük birkaç kripto para birimi yatırımcısının yapmış olduğu satışların buna sebep olabileceği ve fiyatların gerilemesinde en büyük sebeplerden bir tanesinin ise yine pazardaki kripto para birimi sahibi olan altcoin yatırımcılarının Bitcoin’deki varlıklarının çekilerek altcoin yatırımlarına yönelmesi veya panik satışlar olabilecek olduğu ifade ediliyor.

Bitcoin fiyatının 9.600 dolara düşüşü ile yeni düşüşler tetiklenebilir ve piyasa hacmi ile piyasa fiyatı çok daha büyük oranda düşebilir. Bitcoin’i düşürecek olan faktörler yine tersine dönebilir ve fiyatlar tekrar 10.000 dolar seviyesinin üzerine doğru tekrardan kısa bir süre içerisinde yükselişe geçebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları