BitcoinHaberlerKripto Para

“Bitcoin Alın, İleride Bana Teşekkür Edeceksiniz!”

Ünlü milyarder Bitcoin fiyatının halen düşük olduğunu söyledi.

Meksika’nın üçüncü en zengin ismi Ricardo Salinas Pliego, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda takipçilerine bir kez daha Bitcoin almalarını tavsiye etti.

Daha önceki röportajlarında da yatırımcıların fiat para birimlerinden uzak durmasını ve Bitcoin’e yatırım yapmalarını tavsiye eden ünlü milyarder, fiyatın halen düşük olduğunu ve hiç düşünmeden Bitcoin satın alınması gerektiğini söyledi.

“Bitcoin satın almalısınız. Fiyat düşükken BTC almaya devam edin. Sonra BTC’nizi tutun, satmayı unutun. Satmayı aklınızdan çıkarın, İnanın bana daha sonra teşekkür edeceksiniz.”

İlgili Haber
Meksikalı Milyarderden Yatırımcılara Yeni Yıl Tavsiyesi: "Bitcoin Alın!"

Salinas’ın Bitcoin Sevgisi!

Telekomünikasyon, medya, finansal hizmetler alanında perakende mağazaları bulunan finans grubu “Grupo Salinas’ın” kurucusu ve başkanı olan Ricardo Salinas Pliego, Forbes’un milyarderler listesinde bulunuyor. Forbes’a göre, serveti şu anda 13 milyar dolardan fazla.

Bitcoin’e yıllardır yatırım yaptığını ifade eden Ricardo Salinas, daha önceki konuşmalarında Bitcoin’in kesinlikle her yatırımcının portföyünde bulunması gerektiğini vurgulamıştı.

Salinas, Bitcoin’in olağanüstü özelliklere sahip bir varlık olduğunu bu bağlamda da Bitcoin’in sahip olduğu tüm avantajların BTC’yi kendisi açısından yeni dijital altın yaptığını söylemişti.

“Bitcoin, diğer varlıklara kıyasla daha kolay satabileceğiniz ve temelde ücretsiz olarak taşıyabileceğiniz ve saklayabileceğiniz için daha iyi bir varlık.”

Kasım ayındaki bir röportajında ABD’de sahte para çıkarma faaliyetlerine gönderme yapan Salinas “ABD giderek daha fazla sorumsuz üçüncü dünya ülkesine benziyor. Hemen bitcoin satın alın.” tavsiyesinde bulunmuştu.

İlgili Haber
Meksika'nın En Zengin Üçüncü Kişisinden "Bitcoin Alın!" Çağrısı
İlgili Haber
Meksikalı Milyarder Seçimini Yaptı! Bitcoin (BTC) Mi? Altın Mı?

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu