BitcoinHaberlerKripto Para

Meksikalı Milyarderden Yatırımcılara Yeni Yıl Tavsiyesi: “Bitcoin Alın!”

Ricardo Salinas, Bitcoin alın tavsiyelerine devam ediyor.

Meksika’nın üçüncü en zengin ismi Ricardo Salinas Pliego, 1 milyona yakın takipçisi bulunan Twitter hesabından, kripto yatırımcıları için yeni yıl mesajı paylaştı.

65 yaşındaki ünlü milyarder, yayınladığı yaklaşık 2 dakikalık mesajında yatırımcılara, fiat para birimlerinden uzak durmasını ve Bitcoin’e yatırım yapmalarını tavsiye etti.

“Dolar, Euro veya Yen fark etmez fiat para birimlerinden uzak durun. Zira hepsi aynı. Fiat paralar, kağıttan ve yalanlardan yapılmış sahte paralardır. Ülkelerin merkez bankaları her zamankinden daha fazla fiat para birimi basıyor.”

Daha önceki açıklamalarında  kesinlikle her yatırımcının portföyünde bulunması gerektiğini vurgulayan Ricardo Salinas, yeni paylaşımında da bu fikrini yineleyerek portföyünün %10’unu Bitcoin’e ayırdığını belirtti.


Ricardo Salinas’ın Bitcoin’e yatırım yapması ve yatırımcılara Bitcoin almalarını tavsiye etmesi hiç şaşırtıcı bir durum değil. Zira ünlü milyarder, Twitter’da kendisini “Meksikalı bir iş adamı ve Bitcoin sahibi” olarak tanımlıyor.

Haziran ayındaki bir röportajında Bitcoin’in “dijital altın” olduğuna ikna olduğunu belirten Ricardo Salinas, Bitcoin ile ilk kez 2013 yılında tanıştığını ve az miktarda da olsa ilk Bitcoin’ini o zaman aldığını söylemişti.

İlgili Haber
Ünlü Milyarderden Bitcoin (BTC) Çıkışı: "Her Yatırımcının Portföyünde Olmalı"
İlgili Haber
Meksika'nın En Zengin Üçüncü Kişisinden Bitcoin Alın!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu