coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Atağa Kalktı: 45.000 Dolar Sınırındayız! Son Veriler Ne? Likidasyonlar Ne Durumda?

Bitcoin Atağa Kalktı: 45.000 Dolar Sınırındayız! Son Veriler Ne? Likidasyonlar Ne Durumda?

Bitcoin (BTC) fiyatında son dakikalarda ilgi çekici bir yükseliş meydana geldi. Peki yükseliş ile ilgili son veriler ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda yeni bir atağa kalkmışa benziyor. Dünyanın en büyük kripto parası son birkaç saat içerisinde aniden %2’den fazla değer kazandı ve Binance üzerinde 44.700 doları gördü.

Son yükseliş ile beraber BTC fiyatı günlük performansını %3’e yükseltti.

BTC fiyatında yaşanan son yükselişi gösteren grafik.

Bununla birlikte BTC fiyatında yaşanan atak altcoinlerde kendisini yeteri kadar gösteremedi ve ETH fiyatı son bir saatte yalnızca %0.33 yükseldi.

Diğer taraftan Dogecoin (DOGE) ise en büyük 100 kripto para arasında en fazla değer kazananlar arasına girdi. DOGE son bir saat içerisinde %3’ün üzerinde değer kazandı.

İlgili Haber  Cardano (ADA) Sahipleri İçin Airdrop Alarmı: Bilinmesi Gerekenler Neler?

Kripto para likidasyonlarında ise ilgi çekici veriler bulunuyor. Kripto para piyasasında son 1 saat içerisinde 25 milyon dolarlık likidasyon gerçekleşti ve bunların 24 milyon doları short pozisyonlarındaydı.

Son 24 saat içerisinde ise toplam likidasyon miktarı 140 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir miktara ulaştı. Son 24 saatte likidasyona uğrayan pozisyonların 102 milyon dolarlık kısmı short pozisyonlardaydı ve ve 47 milyon doları da BTC’de gerçekleşti. İkinci sırada 17 milyon dolar ile Ethereum, üçüncü sırada ise 8.9 milyon dolar ile Solana yer aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail