Bitcoin

“Bitcoin Balinaları 8.800 Dolardan Alım Yapacak!”

Bitcoin balinalarının 8.800 dolardan alım yapması bekleniyor.

Bitfinex borsası verilerine göre balina olarak adlandırılan ve hesaplarında milyonlarca dolar tutan yatırımcılar son dönemde 8.800 dolardan Bitcoin alım emri girmeye başladılar. Milyarlarca dolarlık serveti kontrol eden balina topluluğunun özellikle de son dönemde yaşanan düşüşte payının çok fazla olduğu tahmin ediliyor. Milyarlarca dolar değerinde olan piyasanın yarısından daha fazlasını kontrol ettiklerine dair söylentiler bulunan balinaların tek satış eylemleri ile binlerce dolarlık fiyat düşüş ve artışlarını tetikleyebilecekleri biliniyor.

Giderek daha fazla sayıda yatırımcının korku dolu gözlerle baktığı balinaların eylemleri son dönemde satış yönünde olmuş durumda. Çok sayıda yatırımcının özellikle balinaların yönünü takip etme isteği bulunurken çoğu zaman bu durum mümkün olmuyor. Bitcoin fiyatının daha fazla değer kazanıp kazanmayacak olduğu, düşüş eğiliminin ne kadar sert ve ne kadar hızlı olacağını da yine balinalar belirliyor.

Bitfinex borsası verilerine bakıldığı zaman Bitcoin için 8.800 dolardan alım emri veren çok sayıda balinanın olduğu, 8.800 dolara kadar düşüş ve ardından yeniden 12.000 dolara yükseliş olabileceği iddiaları güç kazanıyor.

*Bitcoin fiyatının kesin olarak ne zaman yükseleceğini bilmek nasıl mümkün değilse seyrinin ne yönde olacağını da bilmek mümkün değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu