Bitcoin

Bitcoin Balinaları Satış Yapmak İçin Bu Seviyeyi Bekliyor: Hazırlandılar!

Bitcoin balinaları ellerindeki BTC'leri satacağı seviyeyi belirlediler.

Bitcoin güne yatay seyirle başladı ve kısa süre içerisinde 19.500 dolar seviyesini geçip geçemeyeceği tartışmaları günün ilk saatlerinden itibaren tartışılmaya başlandı. Bu hafta beklentiler hem düşüş, hem yükselişe işaret ediyor olmasına rağmen balinaların satış yapacağı seviye ortaya çıktı.

Bitcoin sahibi balinaların ellerindeki fonları 19.400 ila 19.600 dolar seviyesi aralığı olan ortalama 19.500 dolardan satmaları beklenirken, 19.500 dolar seviyesinde güçlü balina satışları sonucunda fiyatın 19.000 doların altına saniyeler içerisinde düşebileceği öngörülüyor.

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju, Bitcoin fiyatında boğaların hakim olduğu görüntüsünün olduğunu, ancak bu hafta düşüşlerin olabileceği ve alım fırsatlarının doğabileceği açıklamasında bulundu. 19.500 dolar çok riskli seviye olarak gösterilirken kısa vadeli yatırım yapacak yatırımcıların çok dikkatli olması çağrıları haftanın ilk gününde yeniden başladı.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu