BitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin Boğası Konuştu: “Piyasalar Buna Hazır Değil!”

Michael Saylor Bitcoin ve tahviller ile ilgili konuştu.

Elinde en fazla Bitcoin (BTC) bulunduran kurumsal şirket olan MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor Bitcoin tahvilleri ile ilgili konuştu.

Küresel Piyasalar Henüz Bitcoin Tahvillerine Hazır Değil!

Geçtiğimiz günlerde MicroStrategy’nin yan kuruluşu MacroStrategy’nin daha fazla Bitcoin alabilmek için Silvergate Bank’tan Bitcoin teminatlı kredi aldığını duyuran ünlü CEO, Bloomberg ile yaptığı röportajda dünya finans piyasalarının Bitcoin tahvillerine henüz hazır olmadığını söyledi.

“Sonunda insanların ipotek destekli menkul kıymetler gibi Bitcoin destekli tahvilleri alıp sattığı bir günü görmeyi çok isterim.

Ancak küresel finans piyasaları şu anda buna pek hazır değil.”

İlgili Haber
Michael Saylor'dan Yeni Bitcoin Alımı Açıklaması! İşte Detaylar

Daha önce yaptığı röportajlarda MicroStrategy’nin Bitcoin almak için farklı seçenekleri araştırdığını söyleyen Saylor, aldıkları Bitcoin teminatlı kredinin şu anda şirketin en iyi seçeneği olduğunu dile getirdi.

“Şuanda yapılabilecek en iyi ve mantıklı hamle büyük bir bankadan vadeli bir kredi almaktır.”

Saylor’dan New York Belediyesine Bitcoin Tavsiyesi!

Bitcoin’in herkes için alınabilir olduğunu savunan Saylor, Bitcoin’e verdiği destek ile adını duyuran New York Belediye Başkanı Eric Adams’a tavsiye vermeyi de ihmal etmedi.

“Bugün her kesimden insan Bitcoin’i dayanak noktası olarak kolayca kullanabilir ve bunu belediyeler de yapabilir.

New York belediyesi 2 milyar ABD doları borç alıp, bununla da Bitcoin satın alabilir. Bitcoin %50 veya daha fazla getiri sağlarken alınan borcun maliyeti %2’den az. “

El Salvador’un Bitcoin Tahvilleri Farklı!

En büyük Bitcoin boğalarından olan Michael Saylor, El Salvador’un çıkarmayı planladığı Bitcoin tahvilleri hakkında da konuştu.

El Salvador’un Bitcoin tahvillerinin kurumsal Bitcoin tahvillerinden farklı olduğunu düşünen Saylor, sözlerine şu şekilde devam etti:

“El Salvador’un çıkaracağı Bitcoin tahvili hakkında çok fazla konuşuluyor. Ancak bu, saf bir Bitcoin-hazine oyununun aksine hibrit bir devlet borçlanma aracıdır.

El Salvador’un çıkaracağı tahvillerin kendi kredi riski var ve Bitcoin riskinin kendisiyle tamamen ilgisi yok.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu