Haberler

Bitcoin (BTC) 30.000 Doları Geçti! Yeni Rekor Kırıldı

Bitcoin, merakla beklenen 30.000 dolarlık seviyeyi geride bıraktı.

Her ne kadar Bitcoin’de rekor haberlerine alışkın olsak da bir seviye vardı ki merakla bekleniyordu. Gerek psikolojik olması açısından gerekse de ilk defa bu seviyeleri görmesi açısından çok önemli görülen 30.000 dolar yayın saati itibariyle geride bırakıldı.

Böylelikle yılın ilk gününe rekorla başlayan BTC, ikinci günde de rekor kırmaya devam etmiş oldu.

Yatırımcısına son 24 saatte yüzde 3, son 7 günde ise yüzde 21 kazandıran BTC, 555 milyar dolarlık piyasa hacmine ulaşmış durumda.

Tüm ilgi ve alaka Bitcoin’de olduğu için BTC hakimiyeti yüzde 72 seviyelerine yükselirken, Altcoin/BTC kârlılık seviyesi gün içerisinde yüzde 5’lere kadar gerilemiş durumda.

Son yükselişlerle genel kripto para piyasa hacmi 785 milyar dolar olurken tüm zamanların rekoru olan 840 milyar dolara çok az kaldığı görülüyor.

Sitemizden kripto para fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz: Kripto para fiyatları

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu