Bitcoin

Bitcoin (BTC) 8300 Doları Geçti!

Bitcoin'de yükselişlerin ardı arkası kesilmiyor. En önemli direnç olarak gösterilen 8300 dolar görüldü.

Bitcoin İran’ın ABD üssünü vurması haberinden sonra yaklaşık 300 dolar değer kazanarak 8300 doların üzerine çıktı.

İlgili Haber
Son Dakika: İran ABD Üssünü Vurdu Bitcoin Yükselişe Geçti!

An itibarı ile en önemli seviyelerden birisi olarak gösterilen 8300 dolar İran’ın hamlesi ve Çin’de de sabah olmasıyla beraber geçilmiş oldu. 8350 dolar seviyesine kadar yükselen BTC fiyatı an itibarı ile bu direnç seviyesini kırmaya çalışıyor.

Oluşan FOMO (fırsatı kaçırma korkusu) etkisi ile birçok yatırımcı BTC alırken, 8300 dolar seviyesinin kırılması halinde bir sonraki en önemli direncin 8800 dolar seviyesi olduğu ifade ediliyor. Öte yandan direnç seviyesi kırılmazsa 7800 dolar seviyesine kadar bir gerileme de beklenebilir.

8800 ve 9000 dolar seviyeleri eğer geçilirse halving olayının da yaklaşması sebebiyle trend tamamen yükseliş yönüne geçebilir ve nisan ayına kadar ciddi yükselişler görülebilir.

İlgili Haber
Bitcoin İçin Analistler Ne Diyor? Sıradaki Beklenti Ne? Halving Fiyatlanması Başladı Mı?

Kripto para fiyatlarını anlık takip etmek için tıklayın: bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat/

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu