BitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin (BTC) Bu Seviyelerde Pahalı Mı Ucuz Mu?

Dijital Ticaret Odası'nın kurucusu ve başkanı Perianne Boring'in Bitcoin yorumunu aktardık.

Blockchain teknolojisini temsil eden ve dünyanın en büyük ticaret birliği olan Dijital Ticaret Odası’nın kurucusu ve başkanı Perianne Boring, katıldığı CNBC’nin Squawk Box programında Bitcoin ve kripto para piyasası hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

“Bitcoin Temelleri Her Zamankinden Daha Güçlü”

Bitcoin ve kripto para piyasasındaki yüksek volatilitenin normal olduğunu söyleyen Boring, Bitcoin’in temellerinin her zamankinden daha güçlü olduğunu savundu.

“Volatilite mutlaka kötü bir şey değildir. Yılın herhangi bir ayında kripto para piyasalarında %30ile % 50 arasında oynaklık görmek normaldir.

Piyasalar şu anda tam da beklendiği gibi davranıyor. Endişelenecek bir durum yok çünkü Bitcoin ağının temelleri her zamankinden daha güçlü.”

Perianne Boring ayrıca, Bitcoin ağının 90’ların sonlarında ve 2000’lerin başında İnternet’in yaşadığı büyümeden daha hızlı büyüdüğünü vurgulayarak Bitcoin hash oranının tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığına dikkat çekti.

Dijital Ticaret Odası Başkanı, Squawk Box sunucusunun Bitcoin’in 8.000 dolara kadar düşüp düşmeyeceği sorusu üzerine, Bitcoin’in 2022 yılında 50.000- 100.000 dolar arasında olacağına ilişkin birçok fiyat modelinin bulunduğunu belirterek devam etti:

“Bugün profesyonel kripto yatırımcılarının kullandığı bir dizi indikatör var. Bugün hepsi Bitcoin başına 50.000-100.000 dolar arasında.

Bu indikatörler %90’ın üzerinde korelasyona sahip ve indikatörlerin bize söyledikleri şey ise Bitcoin’in şu anda gerçek değerinin altında olduğudur.”

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu