AltcoinHaberler

Bitcoin (BTC) Gurusu: “2021 Yılında Bir Tane Altcoin Alma Hakkım Olsa…”

Altcoin boğa hazırlıkları başladı, peki sepette neler olmalı?

Bitcoin 23.800$’a kadar sürdürdüğü boğa koşusunda, beklenen büyük düzeltmesini hala yapmadı. Bitcoin’de gün içerisinde 1000$’lık geri çekilmeler görülse de, alışılmış sert düzeltmesi hala görülemedi. Kısmen sakin bir hafta sonu geçiren BTC, 23.000$ etrafında konsolide olmaya devam ediyor.

Bitcoin hakimiyetine bakıldığında yüzde 66 seviyelerinde olduğu görülüyor. BTC hakimiyetinin düşmesi ile altcoin rallisinin başlayabileceği tahmin ediliyor.

İlgili Haber
Altcoin Rallisi Ne Zaman Başlayacak? Bitcoin Hakimiyeti Bize Ne Gösteriyor?

Bitcoin’in durulması ve paranın altcoinlere akması için biraz daha zaman var gibi görünüyor. Bu sırada yatırımcılar, beklenen altcoin boğası öncesi hangi coini alacağını veya sepetine neler ekleyeceğini araştırıyor.

Kripto para gurusu olarak da adlandırılan Pantera Capital’ın Ceo’su Dan Morehead, katıldığı bir röportajda, önümüzdeki 12 ay boyunca en iyi performans göstereceğine inandığı altcoini açıkladı.

Ethereum ve XRP’nin de önümüzdeki yıl çok iyi performans göstereceğine inanan Morehead, altcoinler arasından bir tane seçme hakkım olsaydı bu kesinlikle Pokadot (DOT) olurdu dedi. Polkadot’un, Ethereum’un tüm avantajlarını alıp verimliliğini artırdığını ifade eden Morehead, Polkadot’un Ethereum’a rakip olabileceğini ve bununda Pokadot’u çok daha iyi yerlere getirebileceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu