Bitcoin

Bitcoin (BTC) İçin Son Düzlük! Bitcoin Analizine Göre Ralli İçin Bu Nokta Kilit!

Bitcoin (BTC) fiyatının önceki günlerdeki yükselişinin devam etmesi için bu nokta çok kilit!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) birçok makro gerilim arasında yükselmeyi ve hayatta kalmayı sürdürüyor.

43.000 doların üzerinde kalmayı başaran BTC, aslında bu belirsizliğin de sonuna gelmiş olabilir. 24 saat içerisinde yatay seyreden BTC, önümüzdeki günlerde patlama yaşayacak potansiyele sahip.

ABD Federal Rezervin önümüzdeki ay faiz arttıracağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor ve bu durum artık piyasalarda fiyatlanmış olabilir. Geçtiğimiz ay yaşanan sert BTC düşüşünün sebebi de aslında bu olarak görülmekte.

İlgili Haber
Son Dakika: FED Tutanaklarında Kripto Para Detayı!

Bitcoin, Patlamaya Hazır

Peki Bitcoin grafiğinde son durum neye işaret etmekte? Bir süre 44.000 dolar desteğini korumaya çalışan ancak burayı kaybeden BTC, ünlü kripto para analisti IncomeSharks’e göre OBV grafiğine göre oldukça iyi bir konumda.

Analist, 60.000 dolardan 30.000 dolara inişin net dip olduğunu aktardıktan sonra V tipi bir toparlanma beklediğini ifade etti ve bu da 42.000 doların üstüne işaret ediyor.

Başka bir popüler analist olan Credible Crypto ise konu hakkında yaptığı açıklamada 42.000 doların tutunması ile 50.000 doların geleceğini düşünüyor. Şu an için 42.000 dolara yönelik bir tehdit ortada yok ve analistin tahmini gerçekleşebilir.

Popüler bir başka Twitter analisti Caleb Fransen de benzer bir grafik paylaşarak, BTC için %25’lik yükseliş beklediğini aktardı. Şu an için neredeyse bütün analistler ve göstergeler yükselişe işaret ediyor ve yatırımcılara beklemekten fazlası kalmıyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu