Bitcoin

Bitcoin (BTC) İçin Yükseliş Ne Zaman Başlayacak? ARK Invest’in Milyarder CEO’su Açıkladı!

Milyarlarca dolarlık fon şirketi ARK Invest'in CEO'su Cathie Wood, düşüşün bitip patlamanın başlamasını bekliyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 29.700 dolara kadar düşerken bir zamanların favori altcoinlerinden Terra (LUNA) şu an ölüm kalım mücadelesi veriyor. Bu tam olarak beklenen ayı olmasa da düşüşün kesinlikle kendini gösterdiği söylenebilir. Peki uzmanlar ve fon yöneticileri bu düşüşler hakkında ne düşünüyor?

İlgili Haber
Bitcoin Boğası, Sektör Hakkında Konuştu: "Bankacılık Sektörü Tehlike Altında"

Wood, BTC Hakkında Olumlu Konuştu

Cathie Wood, en güncel YouTube röportajında Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin riskli varlıklar olduğunu vurguladıktan sonra bunların da dip noktaya yaklaştığını aktardı. BTC’nin düşüş yaşamasının ABD borsalarına bağlı olduğunu aktaran Wood, bunu geçici görüyor. Ünlü isme göre düşüş şu şekilde bitebilir ve yaşananlar tam olarak böyle:

Kripto paralar şu an yeni bir varlık sınıfı olarak görülüyor. Bunlar NASDAQ ile ciddi bir korelasyona sahip ve ayı piyasası başlarken elinizdeki bütün pozisyonları kapatmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu durum da BTC için sert düşüşe ve domino etkisine yol açıyor.

Şu an herkes ayı piyasasına girdiğimizi düşündüğü için ellerindekini satıyor. Herkes böyle düşündüğü zaman yükseliş başlıyor demektir.”

Wood, sert düşüşe rağmen uzun vadede kripto para sektöründen umutlu olduğunu ve ARK’ın yatırım yaptığı bu sektörün de gelişeceğini düşünüyor. Ünlü isme göre blockchain teknolojisi patlama yaşayacak ve bu patlama ile yeni yükseliş bundan sonra 5 yıl içerisinde gerçekleşecek.

Wood, 10 trilyon dolarlık sektörün 2030 yılına kadar 210 trilyon dolarlık olacağını düşünüyor. Bu ise BTC ve ETH gibi kripto paralar için patlama demek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bu sefer bu iş bitti 2025’e kadar böyle devam eder

N Yıldırım

Paramız sıfırlanabilir mı? Kaça kadar düşerse tehlike söz konusu bilenler cevaplarsa sevinirim…

Anonim

5 yıl içinde çıkacakmış kaynak kuzenim

N Yıldırım

5 yıl çok uzun…


Başa dön tuşu