Kripto HaberleriBitcoinBitcoin (BTC) Ve Ethereum (ETH) Ölmeyecek Dedi! Benzetmesi Herkesi Şaşırttı!

Bitcoin (BTC) Ve Ethereum (ETH) Ölmeyecek Dedi! Benzetmesi Herkesi Şaşırttı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Gerber Kawasaki Wealth & Investment Management CEO’su Ross Gerber Yahoo Finance ile yaptığı röportajda Bitcoin ve Ethereum ile ilgili ilginç benzetmede bulundu.

Piyasanın en büyük iki kripto para birimi Bitcoin ve Ethereum’u “hamamböceğine” benzeten ünlü CEO, BTC ve ETH’nin uzun vadeli yatırım olarak en iyi seçenek olduğunu savundu.

“Bitcoin ve Ethereum hamamböceği gibidir ve ölmeyeceklerdir, var olmaya devam edeceklerdir. Bitcoin ve Ethereum kripto varlıkları, uzun vadeli yatırımların en iyi yolu olmuştur.”

Gerber, Bitcoin ve Ethereum’un çökmeye yakın olduğunu ancak yaşayacakları çöküşten sonra her zamankinden daha güçlü bir şekilde geri döneceklerini ifade etti.

“Yedi yıl içinde, birkaç kez neredeyse öldürüldüklerini gördüm ve milyonlarca yıl olmasa da binlerce yıldır hamamböceklerinin yaşadığı gibi hayatta kalmaya devam ediyorlar.”

Kendisini uzun vadeli yatırımcı olarak tanımlayan ünlü yatırımcı, kripto piyasanın yatırımcılar için hiçbir faydası olmayan kripto para birimleri ile dolu olduğunu belirtti.

Bu kripto paralarla herhangi bir şey yapmak istemediğini ekleyen Amerikalı yatırımcı, faydası olmayan kripto para kalabalığı için bir sonraki ayı sezonunun eninde sonunda geleceğini ve bunun “acımasız” olacağını söyleyerek yatırımcıları uyardı.

ABD’deki yüksek enflasyon ortamına da değinen Gerber, Bitcoin ile ABD’deki enflasyon arasında herhangi bir korelasyon görmediğini belirttikten sonra Bitcoin’deki geri çekilmenin çok yüksek fiyatından ve harika bir yıl geçirmesinden kaynaklandığını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları