Bitcoin Cash

Bitcoin Cash 630 dolar sınırını aştı

Bitcoin Cash fiyatında yeni gelişmeler yaşanıyor.

Bitcoin Cash fiyatında yeni gelişmeler yaşanıyor. Kripto para piyasasının en etkililerinden birisi olan ve son 2 gündür günlük rekorları ardı ardına kırmayı başaran Bitcoin Cash, yatırımcılarına verdiği kazanç oranları sayesinde gücüne güç katarak daha fazla oranda güven kazanıyor. Bitcoin yerine Bitcoin Cash tercih edenlerin oranlarının son derece fazla artmasında etkili olan bu durum ise yatırımcılar arasında oldukça fazla dikkat çekici iken, yatırımcılar %5 oranında bugün yaşanan artış ile 630 dolar sınırını aşan Bitcoin Cash’in Bitcoin’e göre şuan daha fazla kazançlı olduğunu ve daha fazla tercih edilebilir olduğunu belirtiyorlar.

Bitcoin Cash alanlar yaşadı

Bitcoin Cash sahibi olanlar ve 2 gün önce alım yapanların kazanç oranları sadece bu 2 gün içerisinde %15’i geçti. Bu hali ile diğer tüm rakip kripto paralara (XRP dışında) meydan okuyan BCH’nin gelecek günlerde de bu şekilde artış yaşamaya devam eder ise 1000 dolar sınırını kısa sürede geçebilecek olduğuna inanılıyor. BCH’nin BTC’ye oranla yükselmesi piyasada güvenilir bir algı ve düşünce yaratmak konusunda etkili olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu