Bitcoin Cash

Bitcoin Cash Eleştirilere Rağmen 1 Yılda Yükseldi

Bitcoin Cash fiyatında son 1 yıl içerisinde düşüşler olsa da yatırımcılar beklediklerini buldu.

Bitcoin yerine Bitcoin Cash tercih edenlerin oranı son derece düşük olmasına rağmen, piyasada bazı yatırımcılar inatla Bitcoin Cash tercih ediyor. Bitcoin alanların büyük oranda BTC yerine BCH’yi tercih etmesinin ardında özellikle anlık ödemeler bulunuyor.

Bitcoin Cash sahibi insanlar genelde anlık ödemeler, fazla kripto para yatırımı sahibi olmak, daha fazla alternatiflere yönelmek gibi nedenlerle BCH’yi tercih ederken, bazıları ise birinci kripto para yatırımını yanlışlık sonucunda BTC yerine BCH’den yana seçiyor.

BCH’yi yanlışlıkla alan yatırımcılar genelde kripto para borsalarını suçlarken, yatırımcıların kendi hatalarını borsalara yüklememesi gerek.

Bitcoin Cash’in isminin içinde “Bitcoin” kelimesi geçtiği için özellikle piyasanın yabancısı olan ve piyasada yeni olan kişiler, aslında Bitcoin almak isteseler de isim benzerliğinden Bitcoin Cash’e yöneliyorlar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı