binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashBitcoin Cash Eleştirilere Rağmen 1 Yılda Yükseldi

Bitcoin Cash Eleştirilere Rağmen 1 Yılda Yükseldi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin yerine Bitcoin Cash tercih edenlerin oranı son derece düşük olmasına rağmen, piyasada bazı yatırımcılar inatla Bitcoin Cash tercih ediyor. Bitcoin alanların büyük oranda BTC yerine BCH’yi tercih etmesinin ardında özellikle anlık ödemeler bulunuyor.

Bitcoin Cash sahibi insanlar genelde anlık ödemeler, fazla kripto para yatırımı sahibi olmak, daha fazla alternatiflere yönelmek gibi nedenlerle BCH’yi tercih ederken, bazıları ise birinci kripto para yatırımını yanlışlık sonucunda BTC yerine BCH’den yana seçiyor.

BCH’yi yanlışlıkla alan yatırımcılar genelde kripto para borsalarını suçlarken, yatırımcıların kendi hatalarını borsalara yüklememesi gerek.

Bitcoin Cash’in isminin içinde “Bitcoin” kelimesi geçtiği için özellikle piyasanın yabancısı olan ve piyasada yeni olan kişiler, aslında Bitcoin almak isteseler de isim benzerliğinden Bitcoin Cash’e yöneliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail