AltcoinBitcoin Cash

Bitcoin Cash fiyatı yüzde 10 yükseldi: 470 dolar seviyesine tırmandı

Bitcoin Cash fiyatında yeni bir yükseliş yaşanıyor...

Bitcoin fiyatında yaşanan durgunluk kripto para birimlerine yaradı. Bitcoin fiyatında değişimler olmamasını adeta fırsat bilen kripto para piyasası çalkantılı bir sürece girmeye başladı. Bugün akşam saatlerine doğru %10 oranında değer kazanarak 463 dolar seviyesine, gün içi rekor olarak ise 469 dolar seviyesine yükselen BCH’nin bu adımı ile yatırımcılarına tek bir gün içerisinde %10 oranında kazanç getirmesi güveni arttırdı.

100.000 dolarlık yatırımı olan Bitcoin Cash yatırımcısının tek bir gün içerisinde 10 bin dolar, 1 milyon dolar Bitcoin Cash yatırımı olan yatırımcının 100 bin dolar kazanması kripto paraların etkisini de tek bir kalemde göstermiş oldu.

BCH’nin etkisi çok fazla olabilir

Gelecek birkaç yıl sonra birinci sıraya yerleşeceğine yönelik iddialar bulunan BCH’nin Roger Ver tarafından sık sık destekleniyor olması ve adının sürekli olarak kripto para piyasasında geçiyor olması güçlü duruşunu koruyor. Yatırımcılara göre kısa vadeli planlarda BCH yatırımından kazanç oranları artacak iken, kripto para yaratıcıları ise BCH’nin BTC’yi geçemeyecek olduğunu düşündüklerini açıklıyorlar.

Eğer BCH yatırımınız var ise mevcut kazancınızı hemen kontrol etmenizi öneririz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu