Bitcoin Cash

Bitcoin Cash Nasıl Yüzde 40 Değer Kazandı?

Bitcoin Cash tekrar rekor kırıyor.

Nexo

Bitcoin Cash fiyatının nasıl %40 değer kazandığı gündemin en popüler konuları arasına girdi. Kripto para fiyatlarının artmaya başlaması yatırımcıların ilgisini çekerken, birçok kripto para yatırımcısının ortak düşündüğü konu Bitcoin Cash fiyatının nasıl %40 oranında sadece bir gece içerisinde artabildiği oldu.

Bunca süredir neden bu kadar iyi artış göstermediği sorusu ile karşı karşıya kalan kripto para yatırımcıları, bu soruya yanıt bulamazken, kripto para analistleri de bu konuya henüz yanıt veremediklerini açıkladı. Bitcoin fiyatında %25’ten daha fazla artış olmuş ve Bitcoin Cash fiyatında %40 oranında artış olarak piyasalarda en fazla değer kazanan kripto para olmuştu.

Bitcoin yerine Bitcoin Cash tercihi yapanların daha büyük bir kazanç elde etmeleri de kripto para piyasasında tepki sebebi olmuş, tekrar hangisi gerçek Bitcoin? Tartışmalarını alevlendirmişti. Bitcoin mi, Bitcoin Cash mi? Sorularına yanıt arayan kripto para yatırımcıları ise işin içinden çıkmanın kripto para sahibi olacak kişinin kendisine kalmış olduğunu düşündüklerini bir süre önce açıklamıştı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı