Kripto HaberleriBitcoin CashBitcoin.com Radikal Bir Karar Aldı

Bitcoin.com Radikal Bir Karar Aldı

Takip et

Bitcoin.com aldığı karar sonucunda Bitcoin Cash‘i listelemeyenleri borsadan çıkaracak olduğunu ve göstermeyecek olduğunu ifade etti. Roger Ver’in sahibi olduğu Bitcoin.com, Bitcoin Cash’in sahibi de olarak tanınan bir isim. Hali ile bugün ortaya atılan iddialar Bitcoin.com yöneticilerinin Bitcoin Cash’i listelemeyen kripto para borsalarını borsadan çıkaracak oldukları ve borsa olarak göstermeyecek olduklarını açıkladı.

Konuya dair yapılan açıklamada kripto para borsalarına gönderilen mail ile 30 gün içerisinde Bitcoin Cash‘i listelemeyen kripto para borsalarının gerekli cezalara çarptırılacak ve Bitcoin.com bünyesinde kripto para borsası olarak listelenmeyecek olduğunu açıkladı.

Bity Borsası Sözcüsü Açıklası

Bity isimli kripto para borsası sözcüsünün açıklamasında ”İsviçre’de Bitcoin Cash kullanan bir işletme olup olmadığından dahi emin değiliz. Hiçbir işletmenin direkt olarak Bitcoin Cash kullandığına şahit olmadık ancak durum ETH ve BTC için pek de öyle değil. İnsanlar bu ürünleri kullanıyor. Bitcoin Cash’in gelecekte sisteme entegre edilmesini gerektirecek bir durum görmediğimiz için, şu anda bu listelemeyi yapmayı uygun görmüyoruz.” ifadelerini kullandığı ve BCH’yi listelemekten taraf olmadıklarını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları