Bitcoin

Bitcoin Destek Noktası 3.300 Dolar

Bitcoin destek noktası 3.300 dolar.

Bitcoin fiyatında bugün gün içindeki fiyat değişimleri yatırımcıların canını sıktı. Yatırımcılar, panik satışlar yaparak piyasada durmaya çalışırken, birçok kripto para yatırımcısı gün içerisinde 3.400n dolar seviyesine kadar düşen ve bazı borsalarda düşüş dolayısı ile aniden satışlar yaptığı bir gün oldu. Bitcoin bir alt destek noktasının 3.300 dolar olduğu, bir üst noktasının ise 4.000 dolar olduğu belirtilirken, yatırımcıların 3.300 dolar seviyesine doğru düşüş olması durumunda riskli gördükleri piyasa ortamında hemen karar vermek zorunda kalabilirler.

ABD’li yatırımcıların son 2 gündür çıkan haberlerde kripto paralar yerine altın yatırımlarına tekrar yönelmesi ve kripto paralara yatırım yapmayacak olduklarını belirtmeye başlaması nedeniyle, fiyatlarda düşüş olması çok normal olmasa da beklendik düşüşler olabileceği yorumlandı ve yatırımcıların bir bölümü kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşlerin uzun sürecek olduğunu ve panik satışlar yapanların da, yapmayanların da kaybetme durumunda kalabilecek olduklarını ifade ettiler.

Bitcoin herkesi üzdü

Bitcoin fiyatının bugün alt direnç noktasına doğru gerilemeye başlaması herkesi üzen bir gelişme olurken, yatırımcılar 3.300 dolardan korkmaya başladılar. 3.300 dolar destek noktasının düşmesi durumunda 3.000 dolar altına düşmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu