BitcoinDogecoinHaberlerKripto ParaShiba Inu

Bitcoin Destekçisi ABD’li Senatör’den Dogecoin ve Shiba Inu Paylaşımı!

Wendy Rogers'ın Dogecoin ve Shiba Inu ile ilgili paylaşımı dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin’i ABD’nin Arizona eyaletinde yasal para birimi olarak kabul edilmesine ilişkin yasa tasarısı sunan Arizona Eyalet Senatörü Wendy Rogers Twitter hesabından mem kripto paraları ile ilgili paylaşım yaptı.

“DOGE ve SHIB’i Anlamıyorum!”

Trump destekçisi olarak bilinen Rogers, yaptığı paylaşımda en popüler mem tokenlerinden olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’yu (SHIB) anlamadığını söyledi.

Rogers bunun yanında yatırımcıların istedikleri kripto para birimlerini satın alabilmeleri gerektiğini de savundu.

“SHIB’i ve Dogecoin’i anlamıyorum. Ama özgürlüğü anlıyorum. Bitcoin kadar iyi olmasalar bile insanlar istedikleri dijital paraları satın alabilmeli.”

Cumhuriyetçi senatör Rogers paylaşımında ayrıca Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin emlak vergilerinden muaf tutulmasını da önerdi.

“XRP Nedir!”

Paylaşımının altına XRP topluluğu üyeleri tarafından da yorumlar yapıldığını gören senatör, “Ben her zaman Bitcoin derken, insanlar neden XRP deyip duruyor? XRP nedir?” dedi.

Rogers’in XRP paylaşımının altına yorum yapan zincir içi analist Dylan LeClair, XRP’yi “dolandırıcılık” olarak nitelendirdi.

ABD’li senatör Wendy Rogers birkaç gün önce Bitcoin’in Arizona eyaletinde resmi para birimi haline gelmesi için bir yasa tasarısı sunmuştu.

İlgili Haber
Arizona Eyaleti Bitcoin'i Meşru Para Birimi Haline Getirmeye Hazırlanıyor!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu