Bitcoin

Bitcoin Döngüleri 20.000 Dolar Rekoruna İşaret Ediyor

Bitcoin fiyatında rekor beklentileri devam ederken yeni bir döngü iddiası...

Piyasada çıkan son gelişmeler doğrultusunda Bitcoin fiyatının yeniden rekor kırabilecek olduğu yönünde bazı iddialar var. Son iddialar özellikle de son 600 günlük ve 1000 günlük döngülerin Bitcoin’i yeniden 20.000 dolar rekoruna hazırladığına işaret ediyor. Bitcoin fiyatının yakın zamanda daha fazla değer kazanacak olduğu konusunda ısrarcı olan kripto para analistleri, özellikle son gelişmeler ışığında Bitcoin’den beklentilerin daha fazla artmasının çok normal ve olması gereken bir hamle olduğuna işaret etmekteler.

Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyecek olduğu merak ediliyor olsa da, özellikle de kısa vadede çok sayıda yatırımcının yeniden hızlı hareket etmesi ve daha fazla kazanç elde etme yönünde beklentilerinin ardında yeni yatırımlar ile piyasaya güç katmalarının mümkün olabilecek olduğu iddia ediliyor.

Döngü göstergeleri beklendiği gibi çıkarsa 2020 yılı içerisinde rekorun kırılabileceğine inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu