fbpx
Bitcoin

Bitcoin Düşüyor!

Bitcoin yakın zamana kadar yükselirken, bugün düşüyor.

Bitcoin fiyatında son dönemde düşüş var. Kripto para yatırımcıları son dönemde yaşanan fiyat değişimlerinden dolayı endişe ediyor. Kripto para yatırımcıları bu dönemde yaşanan düşüşlerin ciddi sorunlara neden olabileceğini ve fiyatların düşmesine bağlı olarak ciddi problemlerin boy gösterebileceğini belirtiyor.

Bitcoin sahibi olmak isteyen ancak kripto para fiyatlarının düşmesi nedeniyle olamayan binlerce kripto para yatırımcısı olmak isteyen insan, fiyatların ne zaman yükseleceğini merak ediyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesi her an gerçekleşebilir. Kripto para yatırımcıları bu dönemde 7.700 dolar seviyesine yakın olan Bitcoin fiyatından alım yapabilir. Bu seviye alım yapmak için kripto para analistlerine göre bu seviyedeki kısa vadeli alımların geri dönüşü çok yüksek olabilir ve uzun vadede Bitcoin yatırımcıları bu fiyatlar ile oldukça iyi kazanç elde edebilirler.

Bitcoin yatırımcılarının bu kadar düşüşe rağmen henüz kar satışları yapabiliyor olmaları da büyük oranda kripto para birimi piyasası ile yakından alakalı bir konu. Birçok Bitcoin yatırımcısı satışlarını sürdürmekte bazen kararlı, bazen kararsız kalsa da alım yapan yatırımcıların sayısı da artıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı