Bitcoin

“Bitcoin Fiyatı 0 Dolara Düşecek!”

Yatırımcı Jim Rogers, Bitcoin fiyatının 0 dolara düşeceğini iddia etti.

Lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili olarak açıklama yapan ünlü yatırımcı Jim Rogers, kripto paraların bir süre sonra yok olacağını, yok olmaya yüz tutacağını iddia etti. Bitcoin fiyatının beklenmedik düzeyde değer kaybedecek olduğunu ve bunun sonucunda ise 0 dolara boylayacak olduğunu ifade eden Rogers, yatırımcıların bugünden bu duruma karşı hazırlıklı olması gerektiğine işaret etti.

ABD’de ve Asya’da bazı kripto para birimi analisti olan uzmanlar son dönemde bu tür açıklamalara çok daha fazla yer verirken ve bu tür açıklamaların içerisinde bulunan isimler olurken, bu açıklamaların ne kadar doğru olacağını ise önceden bilebilmek pek fazla mümkün olmuyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in yok olacağını ve beraberinde diğer kripto para birimlerini de yok edeceğini iddia eden Jim Rogers’in bu iddiası ne kadar doğru çıkacak merak konusu. Ancak her düşüş döneminde bu şekilde felaket tellalları her üründe ortaya çıktığı gibi Bitcoin’de de çıkıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu