Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.000 Doların Altına İndi!

Kripto para birimi Bitcoin fiyatı düştü.

Bitcoin 9.970 dolara kadar geriledi. 10.000 dolar dün sınıra kadar dayanmış ancak 9.xxx dolar seviyesine düşüş olmamıştı. Bitcoin’i yükseltecek olan en önemli faktörler arasında olan ve yatırımcıların dikkatini çeken balinaların bu düşüşte payının az olduğu, yatırımcıların payının ise çok fazla olduğu tahmin edildi.

9.000 dolar seviyesine kadar düşüş olup olmayacağı hakkında yatırımcılar merakla beklerken, bazı kripto para birimi yatırımcıları yine piyasanın ne zaman düzelecek olduğunu ve 10.000 dolar seviyesinin ne zaman geçilecek olduğunu düşünmeye başladı.

9.970 dolara kadar düşmüş olan Bitcoin eğer bu seviyede panik satışlar devam eder ise daha fazla düşebilir ve fiyatında bu nedenle daha büyük oranda düşüş yaşanabilir. Yatırımcıların kripto para satın alıp almayacaklarını değerlendirecek oldukları bu seviyeler en önemli durak noktaları. Bu noktada bekleyen yatırımcılar hem kazançlar, hem kayıplar ile bir süre geçirmek zorunda kalabilirler.

Bitcoin fiyatındaki devam eden düşüşlerin ne kadar süreceğine bağlı olarak bir takım yatırımcıların alımlara başlaması da mümkün ve düşük seviyeden yatırım yapmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu