Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.300 Dolara Geriledi, Fiyatlar Normal Görünüyor

Bitcoin fiyatında yeniden 10.300 dolar seviyesi test ediliyor.

Nexo

Bitcoin fiyatındaki son gelişmeler kripto para birimi yatırımcılarının aklında bazı soru işaretlerine neden olabiliyor. Kripto para pazarındaki fiyat değişimlerinin yeterli olmadığını düşünen ve fiyatın rekor kırması için bu seviyelerden daha çok yükselmesi gerektiğini düşünen Bitcoin yatırımcıları istediklerini ne zaman alacakları konusunda bazı soru işaretlerinin giderilemediğini açıklıyorlar.

10.300 dolara tekrar gerileyen ve 10.400 dolar seviyesini test eden Bitcoin fiyatının yakın zamanda tekrar yükselişe geçecek olduğu tahmin edilirken, kripto para analistleri fiyatın ne zaman yükselecek olduğu konusunda kısa vadede bir yükseliş olacağını düşünüyor ancak hiçbir zaman için net bir tarih veremiyor.

Bitcoin fiyatının 100 dolar kadar değer kazanması ile birlikte 10.400 dolar tekrar gündeme gelecek ve ardından 10.500 ve 10.700 dolar seviyeleri gündeme gelecek.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı