Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.400 Dolar Seviyesinde

Bitcoin 10.400 dolar fiyattan satılmakta.

Bitcoin fiyatı bugün ve dün başta olmak üzere 2 gündür değişik fiyat hareketleri ve piyasa hareketlerini sergilemekte ve yatırımcıları üzmekte. Yatırımcı olan birçok insan kripto para birimi sahibi olup olmamak hakkında son dönemde beklentilerinin ‘satın alımları durdurmak’ yönünde olmaya başladığını, bunun sebebinin ise piyasada çıkan haberler ve fiyat dengesinde oluşan problemler olduğunu belirtiyorlar. Bitcoin konusunda bazı kripto para sahiplerinin kısa ve uzun vadeli beklentileri de bu dönemde belirsizliğe girdi.

Bitcoin ve altcoin fiyatı konusunda bazı yatırımcıların bugünlerde beklentisi giderek düşüş eğilimine girmiş durumda. Bunun sebebi ise yine kripto para birimlerinin bu dönemde yaşadığı düşüşler ve piyasa hacminin düşüş eğilimi içerisinde olmaya başlamasından kaynaklanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu