binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizBitcoin Fiyatı 67.000 Doların Altını Gördü: Büyük Ayı Analisti il Capo, Bundan...

Bitcoin Fiyatı 67.000 Doların Altını Gördü: Büyük Ayı Analisti il Capo, Bundan Sonra Beklediklerini Paylaştı

Bitcoin (BTC) fiyatı beklenmedik bir şekilde yaşadığı düşüş ile birlikte 67.000 doların altını gördü. Peki ne bekleniyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En tanınmış kripto para analistlerinden biri olan il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında 67.000 doların altına inen Bitcoin fiyatını değerlendirdi.

BTC fiyatı, Ethereum Spot ETF’ler için kararın beklendiği saatlerde bir gerileme yaşadı. Bitcoin, kripto para borsası Binance üzerinde 66.770 dolara kadar geriledi.

Ethereum Spot ETF’lerinin Türkiye saati ile (UTC+3) 23:30 civarında kaderinin belli olması bekleniyor.

BTC fiyatının son performansını gösteren, dakikalık mumlara sahip grafik.

Bununla birlikte il Capo, 65.000 doların ardından yaşanan sıçramadan sonra 69.000 dolar ila 70.000 dolar arasındaki hedefini tutturduğunu ve şu anda bir gerileme yaşadığını söyledi. Analiste göre mevcut durumda 66.500 dolar ile 67.000 dolar arası bir destek görevi görüyor ve bir yüksek dip noktası oluşturuyor.

 

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: ABD'de Merkez Bankası Dijital Para Birimlerini Yasaklayan Yasa Tasarısı Temsilciler Meclisi'nden Geçti

il Capo, bu seviyelerin tutunmayı başarması durumunda bir önceki tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine bir atağın ihtimalinin artacağını ve 74.000 dolar ila 76.000 dolar arasındaki ikincil hedefe ulaşılabileceğini söyledi. Analist, bunun ana senaryosu olduğunu belirtti.

Ancak analist, söz konusu destek seviyelerinin tutmaması halinde en azından 65.000 dolar seviyesinin test edileceğini ve Ethereum Spot ETF kararının da bu süreçte kilit rol oynayacağını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail