Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 7.000 Dolara Yükseliyor!

Bitcoin Fiyatı 7.000 Dolara Yükseliyor!

Takip et

Kripto para piyasalarında yaşananlara akıl sır ermiyor. Son dönemde yaşanan gelişmeler yatırımcıların dikkatini çekerken, bir grup piyasa balinasının ise bu dönemde fiyatları pompaladığı, bunun sonucu olarak kripto para birimi Bitcoin’in fiyatının beklenmedik şekilde az az yükselmeye devam ettiğinden söz ediliyor.

ABD ve tüm dünyada corona pandemisi devam ederken özellikle de kripto para yatırımcılarının sayısı ve işlem sayısı büyük oranda azalmıştı. Günde 100 binden daha fazla işlem sayısında azalma yaşanırken, bu durumun Bitcoin fiyatını 5.200 dolar seviyesine döndürebileceği ve 2.000 dolara kadar düşürecek bir noktaya sürükleyebilecek olduğu bile iddia edilmişti.

Ancak görünen o ki kısa vadede Bitcoin yatırımcılarını az da olsa memnun etmeyi başaracak ve hafiften zararları çıkarmaya yönelik yükselişler gösterecek gibi görünüyor.

Yayın saatine göre 6960 dolar seviyelerinde işlem gören BTC fiyatı, daha önceki analizlerimizde de belirttiğimiz gibi 6900 ve 7150 dolar seviyesinin üzerinde günlük kapanış yapamadıktan sonra 5800 dolar seviyelerine düşme ihtimali hala var.

İlgili Haber
Bitcoin Fiyatı 7200 Dolardan 6800 Dolara Geriledi! Bu Ne Anlama Geliyor? Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Güncel Bitcoin fiyat takibi için tıklayın: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları