Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.250 Dolara Kadar Yükseldi

Bitcoin fiyatı sadece birkaç dakika önce 7.250 dolara yükselerek önemli bir seviyeye ulaştı

Kripto para camiasının yakından izlediği fiyat durumu bu dönemde yatırımcıların ilgisini çekiyor. Kripto para piyasasında bugün 7.100 dolar seviyesinde altında yer alan Bitcoin, gün içerisinde 7.000 dolar desteğine kadar düşüş yaşamıştı.

Ancak bu seviyelerde tutunan BTC yükselişe geçti ve yayın saatine göre 7.250 dolara yükseldi. Bu yükseliş yatırımcılara moral olurken altcoinler de Bitcoin ile beraber yükseliş yaşamaya başladı.

Uzmanlara göre yükseliş trendinin başlaması ve 6500 dolar hatta 5800 dolar riskinin azalması için günlük olarak 7400 dolar seviyesi üzerinde bir kapanış yapılması gerekiyor. Bu durum gerçekleşmediği sürece hala düşüşlerin olabileceğini ifade eden uzmanlar yatırımcılara her zaman tedbirli olmaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Bitcoin yatırımcıları 7250 dolara yükselen fiyat karşısında nasıl tepki verecek merak konusu olurken, fiyatın 7.800 dolara doğru gitmesi durumunda büyük bir alım furyasının başlayabileceğine inanılıyor. Bitcoin piyasasında yaşanan gelişmeler özellikle yatırımcıları yakından ilgilendiriyor.

Bitcoin fiyatına anlık olarak sitemizden ulaşabilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Sedat

7400 üstüne çıktığı ve bu fiyatta günü kapattığı takdirde, durum nereye gider ? Tahminler neler ?

Yusuf Numanoğlu

Başa dön tuşu