Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.600 Dolara Koşuyor!

Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ediyor.

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler yakından takip ediliyor. Bitcoin haberleri her geçen gün daha fazla fiyatlara odaklanıyor ve daha fazla insan fiyatları yakından takip etmeyi sürdürüyor. Kripto para pazarında yaşananlar ve yaşanmaya devam etmesi beklenen bu tür gelişmeler arasında bugün yatırımcıların yüzünü güldüren bir gelişme daha gündeme geldi. Gün içerisinde kripto para birimi Bitcoin 7.600 dolar değere ulaştı ve 7.600 doların üzerine çıkma potansiyeli elde etti.

Bitcoin fiyatında yaşanan bu gelişmelere bağlı yatırımcılar piyasaya güvendiklerini ve daha iyi sonuçlar beklediklerini belirtmeye devam ederken, bazıları için ise 8.000 dolar öncesi hâlâ kritik bir seviye. Yatırımcılar bu konuda analistlerin görüşlerini takip etmeye devam edeceklerini söylüyorlar.

Uzmanlar 9000 doların trendi yükseliş yönüne çevirecek en önemli seviye olduğunu belirtirken, 7600 dolar seviyesinin geçilmesi durumunda kısa sürede 9000 dolarlı seviyelerin test edilmesi bekleniyor.

*Bitcoin fiyatı her an değişim gösterebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu