Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.200 Dolara Geriledi

Bitcoin yeniden bir düşüş yaşadı ve 7.200 dolar seviyesine geriledi.

Bitcoin fiyatı bir düşüş sonucunda 7.200 dolar seviyesine düşerek 7.300 dolardan yatırım yapanları üzdü. Yakın zamana kadar değer kazanması beklenen ancak son günlerde değer kaybetmeye başlayan Bitcoin yeni yatırımcıların da yatırım yapmasını bu düşüş nedeni ile engelliyor.

Kısa süreli yatırım yapacak olanların sık sık düşüşler ile son dönemde karşı karşıya kaldığı Bitcoin bu konuda soru işaretleri yaratıyor. Birçok yeni Bitcoin yatırımcısı fiyatların tekrar ne zaman 10.000 dolara yükselebilecek olduğunu merak ederken, piyasa hacminin 200 milyar dolar seviyesinin altında durduğu kripto para piyasası hacmi bu bazı yatırımcılara güven vermiyor.

 Bitcoin’i 7.200 dolara düşüren son nedenler yatırımcıların büyük oranlarda satış yapmasından kaynaklanıyor olsa da balinalarında etkisinin olduğuna inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu