Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.800 Dolara Kadar Gerileyip Buradan Sekti

Bitcoin fiyatında 8.800 dolara düşüş yaşandı.

Kripto para camiasını şaşkına uğratan olay gün içerisinde yaşandı. Bitcoin fiyatı 100 dolar, 100 dolar değer kaybetmeye başladı ve 9.500 dolardan 8.800 dolara kadar indi. 700 dolarlık değer kaybı gün içerisinde dün yaşanan olaylardan ötürü beklenen bir gerçekti, ancak yatırımcılar bu kadar arka arkaya düşüşün olması ve 700 dolar düşüşün 1 günde olabileceğini düşünmemişlerdi.

İlgili Haber  2009 Yılında Üretilen Bitcoinler Harekete Geçti! Satoshi Nakamoto Gün Yüzüne Mi Çıkıyor?

Kripto para piyasasında özellikle halving sonrasında beklentiler tutmamış, 10.000 doları bile göremeyen Bitcoin fiyatı yatırımcıları büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Yatırımcılar, aynı zamanda büyük yükseliş beklentisinin ötesinde piyasada bu kadar birbiri ardına satışlar olabileceğini de asla düşünmüyorlardı.

18 ayın en yüksek randımanlı satışlarının bugünlerde olması piyasada fiyatın düşmesine sebep olan asıl etken olarak gösterildi.

İlgili Haber  Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - Önemli Seviyeler Neler?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı