Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.800 Dolara Kadar Gerileyip Buradan Sekti

Bitcoin fiyatında 8.800 dolara düşüş yaşandı.

Kripto para camiasını şaşkına uğratan olay gün içerisinde yaşandı. Bitcoin fiyatı 100 dolar, 100 dolar değer kaybetmeye başladı ve 9.500 dolardan 8.800 dolara kadar indi. 700 dolarlık değer kaybı gün içerisinde dün yaşanan olaylardan ötürü beklenen bir gerçekti, ancak yatırımcılar bu kadar arka arkaya düşüşün olması ve 700 dolar düşüşün 1 günde olabileceğini düşünmemişlerdi.

İlgili Haber
2009 Yılında Üretilen Bitcoinler Harekete Geçti! Satoshi Nakamoto Gün Yüzüne Mi Çıkıyor?

Kripto para piyasasında özellikle halving sonrasında beklentiler tutmamış, 10.000 doları bile göremeyen Bitcoin fiyatı yatırımcıları büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Yatırımcılar, aynı zamanda büyük yükseliş beklentisinin ötesinde piyasada bu kadar birbiri ardına satışlar olabileceğini de asla düşünmüyorlardı.

18 ayın en yüksek randımanlı satışlarının bugünlerde olması piyasada fiyatın düşmesine sebep olan asıl etken olarak gösterildi.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi - Önemli Seviyeler Neler?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu