Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.000 Doları Gördükten Sonra 200 Dolar Geriledi!

Bitcoin fiyatı gün içerisinde 9.000 dolar seviyelerini gördü ancak geçemedikten sonra gerileme yaşadı.

Kripto para camiasında yatırımcılar son günlerde yükselişler ile karşı karşıya kaldılar. Beklenenden daha fazla gerçekleşen bu yükselişler tüm yatırımcıların yönünü kripto paralara çevirdi ve bu süreçte 9450 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş gerçekleşse de fiyat 8400 dolarlara kadar gerileme yaşamıştı.

Bugün ise kısa süre içerisinde 9.000 dolar seviyesine kadar yükselen ancak bu direnci kıramayan BTC, dakikalar önce 8800 dolar seviyesine kadar ani bir şekilde geriledi. Bu direncin kırılamayarak fiyatta düşüş gerçekleşmesinden sonra birçok kripto para yatırımcısı yönün bundan sonra düşüşten yana olacağını ifade etmeye başladılar.

Daha önceki analizimizde bahsettiğimiz gibi 8400 dolar burada çok önemli bir seviye olurken üstünde kalınması veya altına düşülmesi Bitcoin’in gelecek günlerdeki yönünü belli edecek.

İlgili Haber
Bitcoin'de (BTC) Yönü Belirleyecek Kritik Seviyeler Neler?

Kripto para piyasasının genel hacmi 250 milyar dolar seviyelerinde olurken piyasadaki BTC hakimiyeti ise yüzde 65.5 seviyelerinde.

Kripto para fiyatlarını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Kripto Para Fiyatları

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu