Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.200 Doların Altında!

Bitcoin fiyatı 9.120 dolar seviyesine geriledi!

Bitcoin fiyatında yakın zamanda değer kayıpları devam ediyor. Kısa vadede yatırımcılar beklemedikleri bu düşüşlerin etkisinin nasıl olacağını sorgularken, satışların ise hızla artmaya devam ettiği yönünde bilgiler geliyor. Yatırımcılar bu dönemde altın fiyatlarının daha fazla yükselmesinden dolayı özellikle yeniden altın yatırımı yaparken, aynı zamanda diğer yatırım araçlarına da son derece fazla ilgi gösterdikleri biliniyor. Bitcoin fiyatı dün 9.200 dolar seviyesinde etkisini korurken, bugün ise 9.120 dolara kadar geriledi ve bu dakikalarda 9.170 dolar seviyesinden işlem görüyor.

9.170 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin fiyatının özellikle yeniden ne zaman yükselecek olduğu ve 9.500 dolar seviyesini ne zaman göreceği gibi konular belirsizliğini korumakta.

Gram ve ONS altın fiyatında kırılan rekorlar Bitcoin’in güç kaybetmesine sebep olurken, yatırımcılar piyasayı yakından izliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu