Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 9.400 Dolardan İşlem Görüyor

Bitcoin Fiyatı 9.400 Dolardan İşlem Görüyor

Takip et

Kripto para birimlerinin son dönemde beklenen yükselişleri göremediği, ancak aynı zamanda büyük düşüşler görmediğinden söz edilmekte. Yatırımcılar, kısa vadeli olarak büyük bir beklenti içerisinde olmadıklarından söz ederken, bu dönemin corona virüsü belirsizliği dolayısı ile piyasalarda çok büyük yükselişleri engellediği, aynı zamanda yeni yatırımcı sayısını baltaladığından söz ediliyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesi beklentisi sürerken, özellikle de bu dönemde 9.700 dolara kadar yükselen Bitcoin bugün yeniden 9.400 dolar seviyesine geriledi. Fiyatın bazı borsalarda daha çok gerilediği belirtilirken, özellikle de kripto para birimi piyasalarında ortalama 9.400 dolardan işlem görmekte olan Bitcoin’in yeniden ne zaman 10.000 dolar seviyesine yükseleceği merak konusu oldu.

*Bitcoin fiyatının değişimi süreklidir ve asla durdurulamaz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları