Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.600 Dolar Seviyesinde Takıldı!

Bitcoin fiyatı son 10 saati aşkın süredir 9.600 dolar seviyesinde takıldı.

Bitcoin fiyatı son günlerde yatırımcılara pek fazla kazandırmıyor. Piyasa ve pazar sürekli düşüş eğilimlerine giriyor ve yatırımcılara bekledikleri sonucu vermesini engelliyor. Bitcoin fiyatının düşüşünün en büyük sebepleri arasında yine balinalar ve yatırımcılar var. Bugün 9.600 dolar seviyesine ve 9.700 dolar seviyesi aralığında kalan Bitcoin gün içerisinde bazı yatırımcılara kazanç elde ettirse bile bazılarına kaybettirdi.

Bitcoin fiyatının bu seviyede takılı kalmasının arkasında yine piyasanın hareketsiz olması, alımlar kadar satışların azalması var. Bitcoin piyasa hacmi düşüşünün devam ediyor olmasına rağmen yatırımcılar zararına satış yapmak istemedikleri için pazarda zaman zaman boşluklar olabiliyor.

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar süre sonra tekrar geri kazanılabileceği konusu ise merak konularından birisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu