Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 90 Gün İçerisinde 20.000 Dolar…

Biz demiyoruz, Bitazu Capital kurucu ortağı Mohit Sorout diyor...

Lider kripto para birimi Bitcoin son günlerde pek de iyi performans veremiyor. Yatırımcılar piyasada yaşanan yasal vakalar nedeniyle sürekli diken üzerinde piyasalardan gelecek haberleri izliyor. Ancak bazı analistler bu durumun piyasada “patlama öncesi sessizliği” olduğuna işaret ediyor.

Bitazu Capital kurucu ortağı Mohit Sorout, konu hakkında yaptığı açıklamada lider kripto para birimi Bitcoin’in 20.000 dolara yükselmesinin bu sessizliğin hemen ardından mümkün olabileceğine dikkat çekti.

90 gün yani 3 ay içerisinde Bitcoin’in 20.000 doları görebileceğine işaret eden kurucu ortak Sorout, “bu dönemde yaşanan büyük sessizlik Bitcoin fiyatını 3 ay içerisinde 20.000 dolara taşıyabilir.” açıklamasında bulundu.

*Piyasanın pek sakin ve sessiz olduğu söylenemez ancak Sorout’un bu açıklamaları bazı yatırımcıların tepkisini çekti. Birçok kripto para sahibi yatırımcı “neyin sessizliğinden söz ediyorsun? Piyasa zaten yükseldi, haberleri okumuyor musun?” diyerek tepki gösterdi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu