Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9500 Doları Gördü!

Bitcoin yükselmeye başladı. 9500 dolar direnci kırılacak mı?

Birkaç hafta önce sert yükselişleriyle tüm dünyada adından söz ettiren BTC, 10.300 dolar seviyelerine kadar yükselmişti. Bu seviyelerden bir düzeltme yaşayan BTC, son birkaç gündür 9000 ila 9500 dolar seviyeleri arasında sıkışmıştı.

An itibarı ile bazı borsalarda 9500 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin, bu direnç seviyesini kırarsa 10.000 dolar üzerine çıkabilir.

Analistlere göre en önemli destek seviyesi olan 9000 dolar her ne kadar son günlerde birçok kez test edilmiş olsa da bu seviyenin altına gerileme yaşanmadı ve fiyat sıkışıklığı yerini yükselişe bıraktı. Bu seviyelerdeki en önemli direnç seviyesi olan 9500 dolar an itibarı ile kırılmaya çalışıyor.

Genel kripto para piyasasına bakıldığında ise 250 milyar dolara yükselen market hacmi dikkatlerden kaçmıyor. Öte yandan 170 milyar dolarlık Bitcoin hacmi piyasanın yüzde 67.5’ine sahip durumda.

Bitcoin fiyatını sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu