Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Artıyor

Bitcoin değer kazanmaya devam ediyor.

Kripto para fiyatlarının son günlerde artmaya başlaması yatırımcıların beklediği ancak bu kadar yükselmesini beklemediği bir orana vardı. Bitcoin fiyatının artmaya başlamasından hemen sonra başlayan kripto para fiyatı artışları yatırımcılar için büyük bir moral kaynağı olurken, Bitcoin fiyatının artmasının arkasında balinalar olduğu iddia ediliyor.

Balinaların Bitcoin fiyatının artmasında büyük rol oynadıkları, zaman zaman kripto para birimlerinin düşmesinde rol oynayan bu yatırımcıların şimdi ise tam tersine dönerek kripto para birimi fiyatlarının artmasında rol oynadıkları iddia ediliyor.

Bitcoin fiyatının artması sonrasında piyasa hacmi 30 milyar doların çok daha fazlası değer kazanırken, Bitcoin fiyatı ise %20’den fazla arttı. Bitcoin’i artıran sebepler arasında yatırımcılarında bulunduğu ve yatırımcıların kripto paralara gösterdiği talebinde bu artışlarda etkisinin olduğu iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu