Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Binance Hacklenmesi Sonrası Düştü

Bitcoin Fiyatı Binance Hacklenmesi Sonrası Düştü

Takip et

Bitcoin Binance kripto para borsasının hacklenmesinin ardından fiyatında 100 dolar kadar düşüş oldu. Bazı kripto para borsalarında yaşanan bu düşüşün arkasında olan neden olarak siber saldırının kripto para sahibi yatırımcıların üzerinde bir güvenlik tehdidi oluşturduğu ve bu tehdit nedeniyle kripto para yatırımcılarının satış yapmak zorunda kaldıkları iddia edildi.

Bitcoin fiyatı 6.000 dolar seviyesinden 5.900 dolar seviyesine kadar düşerken, bunun nedeni sadece Binance kripto para borsasının hacklenmesi ile ilgili olabilir. Binance’ın bugün hacklenmesinin hemen arkasından kripto para sahipleri güvenlik sorunları yaşamaya başladı ve bu nedenle yatırımcılar ciddi bir güvenlik problemlerinin olabileceğini düşündü ve kripto para birimlerini satmayı tercih ettiler.

Zaman zaman bu tür vakaları görmek mümkün olabiliyor. Kripto para yatırımcılarının mevcut bir hacklenme vakasında hemen kripto paralarının neredeyse tamamını mevcut kripto para borsasında satmaları normal bir konu. Bitcoin sahiplerinin yine bugün aynı paniği yaşadıkları ve bunun sonucunda kripto para birimlerini satarak piyasada düşüşe sebep oldukları belirtiliyor. Balinaların ne yaptıkları konusunda ise son günlerde iddialar yükselme yönünde davrandıkları yönünde.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları