AltcoinBitcoinKripto Para

Bitcoin Ve Altcoin Fiyatları Gerileyecek Mi?

Bitcoin ve altcoin fiyatlarının gerilemesinden endişe ediliyor.

Nexo

Bitcoin fiyatı ve altcoin fiyatları hakkında bazı yatırımcılar merakla fiyatların ne olacağını düşünüyor. Bazıları fiyatın çok yükselebileceğini, bazıları ise rekor düzeyde düşüş olabilecek olduğunu düşündüğü için piyasada hiçbir yatırımcı bundan 1 hafta sonra Bitcoin fiyatında neler olabilecek olduğuna kesin kanaat getiremiyor. Kripto para birimi analistlerine bakılacak olursa onlarda da pek farklı değil durum. Beklentileri yüksek olan analistler kadar, beklentileri düşük olan ve giderek fiyat düşüşü bekleyen analistler var ve bazıları da giderek fiyatın daha fazla düşecek olduğunu ifade ediyorlar.

Bitcoin fiyat beklentisi giderek azalırken, bazen ise artış gösteriyor. Yatırımcıların ne kadar alım ve satım yapacaklarına bağlı olarak kripto para piyasasında düşüşler yaşanabiliyor ve artışlar bazen beklenmedik hiç yaşanması beklenmeyen bir zamanda gelebiliyor.

Yatırımcıların kısa ve uzun vadeli olarak beklentileri olsa da altcoin piyasasında da bazı büyük fiyat gerilemelerinin devam ediyor olması yatırımcılar açısından bir sorun olarak görülmekte. Bazı uzun vadeli kripto para yatırımcıları ise fiyatların bu seviyelere gerilemesinin kendileri için daha olumlu olduğunu düşünüyor ve uzun vadede kazanç için gerekli olan fiyat seviyesinin daha düşük olduğunu düşünüyorlar.

Hala düşüş trendinde olan BTC’de 9000 dolar seviyesinin üzerine çıkılması piyasanın nefes alması ve trendin değişmesi açısından çok önemli bir gelişme olacaktır.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı