Bitcoin

Bitcoin Fiyatı İstenmeyen Bir Yere Doğru Gidiyor!

Bitcoin fiyatı 7.400 dolardan kendisine alıcı buluyor.

Bitcoin fiyatı 7.000 dolara doğru düşebilir. Kripto para birimi yatırımcıları bir süredir 7.400 dolardan alıcı bulan fiyat nedeniyle tepki gösterdikleri bu fiyat seviyesine yatırım yapmak için uygun bir seviye olup olmadığını tartışıyorlar. Bitcoin fiyatındaki gelişmeler kısa vadede yatırımcıların tepkisini çekerken, piyasada bazı yatırımcılar için ise bu bir sorun yaratıyor.

Bitcoin fiyatındaki bu değer kaybının ardında balinalar var ve yatırımcılar yakın zamana kadar fiyatların böylesi düşecek olduğunu düşünmediler. 7.000 dolara düşer ise piyasada fiyatın çok daha fazla sorunla karşı karşıya kalarak 6.000 dolarlı fiyat seviyelerine gerilemesinin mümkün olabilecek olduğu ifade ediliyor. Yatırımcılar 1.000 dolar kadar düşüşün olumsuz olduğunu düşünüyor ve buna bağlı olarak satışlar yapılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu